Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnie montera fasad-bardage

Francja, Ząbkowice Śląskie,

Agencja pracy tymczasowej Amos-Services s.r.o ( oddział w Polsce ) certyfikat nr 4681 poszukuje pilnie do naszej bazy MONTERA FASAD - BARDAGE

Obowiązki :
- montaż fasad - bardage ( bardage metalowe )

Wymagania :
- min. 2-letnie doświadczenie w montażu fasad-bardage
- doświadczenie w pracy na wysokościach
- dobra znajomość rysunku technicznego
- mile widziane ekipy 3 osobowe z doświadczeniem na terenie Francji
- mile widziany wyjazd własnym samochodem

Oferujemy :
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę na terenie Francji
- ubezpieczenie
- umowę o prace
- darmowe zakwaterowanie

Proszę o kontakt pod nr tel. 788 564 136 , 533 866 118

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 20 Pazdziernik, 2014  09:51

Identyfikator: 526174

Wyświetleń: 1659