Polska Darmowe Ogłoszenia

Zatrudnie elektryków &#8211; SZAFY STEROWNICZE na terenie Francji

Francja, Poznań,

Agencja pracy tymczasowej Amos-Services oddział w Polsce certyfikat nr 4681 poszukuje pilnie dla naszej bazy
ELEKTRYKA PRZEMYSŁOWEGO

OBOWIĄZKI :
&#8211; produkcja szaf sterowniczych ( praca na hali produkcyjnej)

WYMAGANIA :
&#8211; doświadczenie w zakresie elektryki przemysłowej
OFERUJEMY :
&#8211; prace tymczasową na terenie Francji
&#8211; umowę o pracę + ubezpieczenie
&#8211; darmowe zakwaterowanie
&#8211; atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o kontakt

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 19 Grudzien, 2016  09:55

Identyfikator: 600849

Wyświetleń: 1277