Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca kurczaków z rożna w Niemczech

Niemcy, Wroclaw,

Holbern - jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.

Naszym klientem jest niemiecka firma z siedzibą w Bawarii zajmującą się mobilną sprzedażą kurczaków z rożna. Firma działa na rynku niemieckim od ponad 20 lat i jest jednym z głównych dostawców grillowanych kurczaków na terenie Bawarii oraz Niemiec wschodnich. W związku z dalszym rozwojem firmy na kolejne regiony firma poszukuje energicznych osób chcących dołączyć do zespołu.

Opis stanowiska
- sprzedaż kurczaków z rożna
- obsługa kasy fiskalnej
- praca 5 dni w tygodniu przez 12 godzin
- dbałość o higienę na miejscu pracy

Wymagania
- podstawowa znajomość j. niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
- dobre samopoczucie

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie od 1200 euro netto (4800 zł)
- umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
- zakwaterowanie
- trzytygodniowy okres szkoleniowy
- pomoc w nauce języka niemieckiego
- wsparcie doświadczonych kolegów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres ab@holbern.pl/ wpisując w tytule Sprzedawca/09/2014

Ogłoszenie dodane: Piatek, 26 Wrzesien, 2014  15:58

Identyfikator: 523356

Wyświetleń: 1144