Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. logistyki i wysyłek ekspresowych

Carrick on Shannon, co Leitrim, Ireland, Katowice,

Międzynarodowa firma z siedzibą w Irlandii poszukuje kandydatów na stanowisko: :

Główne zadania:
Realizacja wysyłek do klienta na czas i zgodnie z wymaganą ilością
Kontakt z klientami firmy (sprawy bieżące, reklamacje dostawcze)
Potwierdzanie i aktualizację statusów zamówień
Przygotowywanie dokumentów do wysyłki
Kontakt z dostawcami zewnętrznymi, customer service i innymi komórkami firmy
Organizowanie i koordynacja transportów międzynarodowych zgodnie z harmonogramem
Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji transportowej
Dokonywanie zamówień transportu regularnego i alternatywnego
Wymagania:
Wyższe wykształcenie kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie Logistyki
Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Logistyki
Bardzo dobra znajomość pakietu Office w szczególności Excel
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- wymóg konieczny, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Umiejętność organizowania transportu
Ponadto od kandydatów oczekujemy:
Umiejętności pracy w zespole, determinacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, systematyczności, dyspozycyjności, samodzielności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.
Oferujemy:
Oferujemy możliwość podjęcia pracy stałej, w pelnym wymiarze od zaraz w Carrick on Shannon. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Wrzesien, 2015  17:47

Identyfikator: 561678

Wyświetleń: 1459