Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz Tig/mag/mig

Niemcy, Stuttgart , Poznań,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Start pracy: od zaraz

Obowiązki:
- spawanie konstrukcji i elementów ze stali czarnej i nierdzewnej
- spawanie drobnych konstrukcji stalowych we wszystkich pozycjach
- praca z planem technicznym

Oczekiwania:
- doświadczenie w zawodzie: min. 5 lat
- aktualne uprawnienia zawodowe: 135, 136, 141
- komunikatywna znajomość niemieckiego &#8211; warunek konieczny
- własny samochód &#8211; mile widziane, choć nie jest to wymóg
- gotowość do podjęcia długoterminowego zatrudnienia za granicą

Oferta:
- stawka miesięczna ok. 1500&#8364; netto (wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji)
- zakwaterowanie: zorganizowane, bezpłatne
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na rekrutacja@ksps.com.pl/, z nazwą stanowiska w tytule wiadomości
Zarejestruj się na portalu: rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 04 Sierpien, 2015  11:25

Identyfikator: 557418

Wyświetleń: 2036