zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Spawacz Tig

(Belgia, Wałbrzych, )
Spawacz Tig

Dla naszego kontrahenta poszukujemy spawaczy do pracy spawaniu rur w Antwerpii (Belgia północna).

Zakres obowiązków:
- prace spawalnicze (TIG) &#8211; spawanie rur w pozycji HL 045 &#8211; poświadczone odpowiednimi certyfikatami
- dodatkowe prace ślusarskie i monterskie

Wymagania:
- spawanie metodą TIG
- certyfikat spawalniczy &#8211; pozycja HL 045
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość w stopniu komunikatywnym jęz. angielskiego i/lub niemieckiego
- własny samochód (pokrywamy koszty transportu)

Oferujemy:
- korzystne warunki zatrudnienia
- zwrot kosztów dojazdu
- zakwaterowanie

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres praca@energiaport.pl lub na nr tel 506 171 890 lub 517 072 915

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Czerwiec, 2017  11:33

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl