Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz TIG MAG MIG z jezykiem niemieckim

Ulm (Donau), Szczecin,

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodacym dostawca uslug HR zajmujaca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiebiorstwach.
Na zlecenie naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: TIG/MAG-Spawacz
Ihr Einsatzort Ulm /Donau
Ihre Aufgaben
&#8226; Prace według rysunków technicznych i wskazówek
&#8226; Spawanie konstrukcji stalowch, rur oraz powierzchni plaskich
&#8226; Umiejetność czytania rysunków technicznych
&#8226; Wlasciwa i terminowa realizacja wyznaczonych zadan
&#8226; samodzielna kontrola jakościowa
Ihr Profil
&#8226; Komunikatywna znajomość jezyka niemieckiego (warunek konieczny)
&#8226; Wyksztalcenie zawodowe, mile widziane kierunkowe
&#8226; Doświadczenie w spawaniu metoda TIG/MAG oraz umiejetność odczytywania planów
&#8226; Udokumentowane doswiadczenie w pracy jako spawacz
&#8226; Ważne uprawnienia
&#8226; Mile widziane certyfikaty spawalniczne
&#8226; Mile widziane prawo jazdy oraz wlasny samochód na wyjazd
&#8226; Duża motywacja do pracy
&#8226; Umiejetność pracy w zespole
&#8226; Dyspozycyjność
Was Sie erwartet
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie z pelnym pakietem socjalnym,
&#8226; Dodatki swiateczne i urlopowe
&#8226; Zatrudniene na umowe o prace przez niemiecką agencje pracy tymczasowej
&#8226; Możliwosc zdobywania doswiadczenia zawodowego
&#8226; Praca na dluższy okres czasu
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomoca formularza rekrutacyjnego lub na adres e-mail judyta.krupska@expertum-gruppe.de. W razie pytan prosimy o kontakt telefoniczny.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Sierpien, 2016  12:41

Identyfikator: 591451

Wyświetleń: 1321