Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz MIG/MAG - praca w Niemczech

Niemcy, Toruń,

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG od 12 lat jesteśmy przodującym pośrednictwem pracy w naszym regionie i od 2009 uznanym przez AZAV oraz DIN 9001:2008 a takze przez TÜV Nord ośrodkiem szkolenia i podnoszenia kwalifikacji.
W dziedzinie szkolenia i podnoszenia kwalifikacji posiadamy własne pomieszczenia i z własnymi ekspertami w poszczególnych dziedzinach jesteśmy w stanie nauczac i dokształcać.

Aktualnie dla naszego Klienta, niemieckiej firmy zajmującej się projektowaniem oraz wykonywaniem konstrukcji i elementów metalowych, poszukujemy odpowiednich osób na w/w stanowisko.

miejsce pracy: Niemcy

Wymagania
 wykształcenie zawodowe
 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
 certyfikaty spawalnicze
 prawo jazdy kat. B [mile widziany własny samochód]
 motywacja do pracy na terenie Niemiec
Obowiązki
 spawanie metodami MIG i/lub MAG według rysunków technicznych i specyfikacji
 spawanie blach, zarówno cienkich jak i grubych, konstrukcji metalowych i elementów konstrukcji
Mile widziane
 znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
 pracę od zaraz
 umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą
 pracę na pełen etat, na 1, 2 lub na 3 zmiany
 odpłatne zakwaterowanie w jednym z naszych domów
 możliwość podnoszenia kwalifikacji
 pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu kwestii administracyjnych

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 30 Wrzesien, 2014  15:45

Identyfikator: 523824

Wyświetleń: 1693