Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz MAG - praca w Niemczech

Niemcy - Ahaus i okolice, Toruń,

Aktualnie dla naszego Klienta, niemieckiej firmy zajmującej się projektowaniem oraz wykonywaniem konstrukcji i elementów metalowych, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko: spawacz MAG.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie zawodowe
&#8226; znajomość języka niemieckiego na poziomie min. dobrym
&#8226; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
&#8226; certyfikaty spawalnicze
&#8226; motywacja do pracy na terenie Niemiec

Obowiązki:
&#8226; spawanie metodą MAG według rysunków technicznych i specyfikacji
&#8226; spawanie konstrukcji stalowych i elementów konstrukcji

Mile widziane:
&#8226; prawo jazdy kat. B [mile widziany własny samochód]

Oferujemy:
&#8226; pracę od połowy stycznia 2015 r.
&#8226; umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą
&#8226; pracę na pełen etat, na 1, 2 lub na 3 zmiany
&#8226; odpłatne zakwaterowanie w jednym z naszych domów
&#8226; możliwość podnoszenia kwalifikacji
&#8226; pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu kwestii administracyjnych

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl/.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 04 Grudzien, 2014  11:39

Identyfikator: 531174

Wyświetleń: 2658