zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Spawacz 141 spożywka

(Holandia, Kielce, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( certyfikat KRAZ 1670 ) poszukuje do pracy w Holandii, dla naszego stałego partnera Spawaczy TIG 141 FM 5 1,5 - 3mm z doświadczeniem w przemyśle spożywczym.

WYMAGANY CERTYFIKAT ISO 9606 141 FM 5 1,5 - 3mm H-L045 Z WAŻNYMI PIECZĄTKAMI

OFERTY BEZ WAŻNEGO CERTYFIKATU NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Wymagania

Ważny certyfikat ISO 9606 141 FM 5 H-L045.
Duże doświadczenie w spawaniu cienkich rur ze stali nierdzewnej metodą TIG.
Certyfikat VCA ( możliwość wyrobienia na miejscu ).
Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym.
Prawo jazdy.

Oferujemy

Stawka 14 &#8211; 15 Euro netto zależy od umiejętności i doświadczenia.
Gwarantowane 40 godzin tygodniowo + możliwe nadgodzin
Wyplata tygodnia
Umowa holenderska na warunkach holenderskich
Kilometrówka lub samochód służbowy
Pokój jednoosobowy
Regularne zjazdy co 5 &#8211; 6 tygodni ( lub krócej po uzgodnieniu na miejscu )

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na spawacz@euroworker.pl

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 29 Sierpien, 2017  12:34

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl