zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz 141, 311, 111 - praca w Niemczech

(Niemcy - Ahaus, Toruń, )

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy doświadczonych osób do pracy w Niemczech na stanowisku: spawacz 141, 311, 111 .

Wymagania:
&#8226; wykształcenie zawodowe
&#8226; znajomość języka niemieckiego na poziomie min. dobrym - warunek konieczny
&#8226; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
&#8226; certyfikaty spawalnicze
&#8226; motywacja do pracy na terenie Niemiec
&#8226; prawo jazdy kat. B + własny samochód

Obowiązki:
&#8226; spawanie rur i konstrukcji metodą: 141, 311, 111

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
&#8226; pracę na pełen etat
&#8226; odpłatne zakwaterowanie w jednym z naszych domów
&#8226; możliwość podnoszenia kwalifikacji
&#8226; pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu kwestii administracyjnych

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl