Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz 135 MAG od zaraz

Niemcy, Szczecin,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma expertum poszukuje zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Spawacz 135 (Niemcy)

Obowiązki:
- Spawanie konstrukcji metodą 135.

Wymagania:
- Umiejętność spawania metodą 135,
- Aktualny certyfikat spawalniczy 135,
- Doświadczenie w spawaniu
- Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:
- Pewną pracę na dłuższy okres czasu,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Pomoc w organizacji wyjazdu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny ( 0 91) 829 92 22 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia) w jezyku polskim lub niemieckim
Na adres mailowy judyta.krupska@expertum-gruppe.de

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Czerwiec, 2016  08:02

Identyfikator: 584027

Wyświetleń: 1301