Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista CNC Fanuc (Holandia)

Holandia, Opole,

Agencja Pośrednistwa Pracy NEXT Dominika Zadrożna dla swojego klienta, firmy holenderskiej zajmującej się obróbką metalu i produkcja części, poszukuje najlepszych kanduydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

&#8226; Programowanie, ustawianie maszyn CNC ze sterowaniem Fanuc oraz produkcja wyrobów ze stali, stali nierdzewnej, duplex, itp.
&#8226; Produkcja osi, kół i innych wyrobów o średnicy 30-40-50-60-70-80,w tolerancji 0,2 do 0,5 mm
&#8226; Obróbka większych części o średnicy ok. 150-300 mm
&#8226; Produkcja w większości pojedynczych elementów lub małych serii jednakowych części
&#8226; Produkcja oraz finalne sprawdzenie gotowych wyrobów
&#8226; Dokonywanie pomiarów w czasie produkcji oraz po zakończeniu procesu, wypełnianie kart jakości
&#8226; Wykonywanie wszystkich prac w oparciu o szczegółowy rysunek techniczny

Wymagania:

&#8226; Min. 3 lata doświadczenia w produckcji części i programowaniu maszyn CNC ze sterowaniem Fanuc
&#8226; Dobra znajomość nowoczesnych metod produkcji
&#8226; Duża dokładność w wykonywaniu pracy
&#8226; Umiejętność samodzielnej, systematycznej pracy
&#8226; Umiejętność czytania rysunku technicznego
&#8226; Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

&#8226; W pełni legalne zatrudnienie na zasadach holenderskich
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie &#8211; 440 EUR netto za 40h pracy tygodniowo
&#8226; Wszelkie przysługujące pracownikowi dodatki &#8211; w tym równiez dodatek wakacyjny
&#8226; Bezpłatne zakwaterowanie oraz bezpłatne ubezpieczenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim na adres:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NEXT Dominika Zadrożna. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r. poz. 922).

KRAZ nr 16282

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 17 Lipiec, 2017  22:34

Identyfikator: 616217

Wyświetleń: 1039