Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracuj w Niemczech jako Opiekunka osób starszych!

Szczawnica,

Poszukujemy osób chętnych podjąć się opieki nad panią Laurą. Seniorka mieszka w okolicach Geesthacht. Pani Laura choruje na demencję, ma problemy z pamięcią oraz nadciśnienie. Seniorka cierpi również na osteoporozę przez co miewa bóle oraz ma problemy z poruszaniem się (korzysta z wózka inwalidzkiego)

Obowiązki:

Pielęgnacja ciała (mycie, kremowanie)
Zmiana pielucho; majtek
Pomoc z ubieraniu
Gotowanie oraz pomoc w jedzeniu
Utrzymywanie porządku w domu, robienie zakupów, pranie oraz prasowanie

Wymagania:
Prawo jazdy kat. B

Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
Doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą

Brak nałogów oraz dobry stan zdrowia

Oferujemy:

Kursy doszkalające z języka niemieckiego
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie

Legalne zatrudnienie na jasnych warunkach współpracy

Wsparcie Naszego zespołu w czasie wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 7458

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Grudzien, 2016  12:29

Identyfikator: 600033

Wyświetleń: 1238