Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji w NL

Jasło, Jasło,

Firma Beetsma Sp z o.o.nr - certyfikatu 5169 - jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej.

Poszukujemy pracowników dla Firmy zajmującej się przetwórstwem owoców i warzyw do gotowych dań i napojów.

Obowiązki:
- pakowanie owoców i warzyw
- cięcie warzyw i owoców
- pakowanie sałatek

Wymagania:
- Wzrost minimum 1,60
- Dobra motywacja do praca
- Chęć do pracy w systemie dwuzmianowym czasami trzyzmianowym
- Brak widocznych tatuaży i piercingu.

Oferujemy:
- legalną pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie
- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanie osoby prosimy o kontakt.

Beetsma oddział Jasło
ul. Asnyka 5
38-200 Jasło
Tel. 798113596
e-mail : biuro.jaslo@beetsma.pl/
beetsma.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Kwiecien, 2017  10:39

Identyfikator: 609582

Wyświetleń: 1276