Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji/magazynu - Holandia

Holandia, Opole,

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W ramach projektów oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w takich państwach jak m.in. H.olandia, Belgia, Niemcy i inne
Dla naszych holenderskich klientów, głównie do pracy w obszarze produkcji, poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:
pracownik produkcji / magazynu (Holandia)

Zakres obowiązków:
Proste prace produkcyjne/magazynowe:
kompletowanie zamówień
pakowanie produktów
załadunek/rozładunek towaru
kontrola jakości produktów
Oczekiwania:
dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 3 miesiące
doświadczenie w pracy w magazynie bądź na produkcji jako dodatkowy atut
doświadczenie w pracy w Holandii jako dodatkowy atut
komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
posiadanie numeru BSN mile widziane
prawo jazdy kat. B mile widziane
Oferta:
legalna i stabilna praca w Holandii
wynagrodzenie wypłacane zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)
pomoc w relokacji do Holandii
zakwaterowanie od 76 euro brutto/tydzień/osoba
ubezpieczenie od 16,63 euro netto/tydzień/osoba
Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem Randstad Polska zajmującym się projektami zagranicznymi:
Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grodzisk Mazowiecki, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Kutno, Legnica, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Tychy, Wałbrzych, Wrocław

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 14 Pazdziernik, 2014  13:05

Identyfikator: 525508

Wyświetleń: 1425