Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji - bez znajomości ang.

Amsterdam, Holandia, Wroclaw,

Szukasz pracy za granicą bez znajomości języków obcych? A co powiesz na pracę w Amsterdamie?
Nasz klient to Sanday's Bakeries znany producent wysokiej jakości kanapek, sałatek oraz innych produktów świeżych. Produkty naszego klienta dostarczane są dla linii lotniczych, stacji benzynowych oraz marketów.

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Zakres obowiązków:
Jako pracownik Sanday's Bakeries odpowiedzialny będziesz za cały proces produkcji produktów świeżych, do głównych obowiązków należą:
- Przygotowanie produktów do kanapek: mycie, krojenie i przygotowanie warzyw do kanapek
- Przygotowanie kanapek oraz sałatek
- Pakowanie gotowych produktów do wysyłki
- Kontrola jakości produktów
- Zgłaszanie nieprawidłowości do osoby nadzorującej proces
- Prace porządkowe na hali produkcyjnej

Wymagania:
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIE JEST WYMAGANA!

Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Dodatek wakacyjny 8%
- Rezerwę na poczet urlopu
- Cotygodniową wypłatę
- Możliwość pracy na długi okres czasu
- Całodobowy dostęp do swojego paska wypłaty, planu dzięki aplikacji MyOTTO
- Trening przed rozpoczęciem pracy
- Ubranie robocze

Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.&#8221;

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Wrzesien, 2017  11:12

Identyfikator: 620889

Wyświetleń: 769