Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji - Czechy

Pardubice - Czechy, Kielce,

Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289;
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: PP/KlC/2014
Miejsce pracy: Pardubice &#8211; CZECHY
Zakres obowiązków:
 Stała praca jako pracownik produkcji przy linii montażowej w branży elektrotechnicznej, w zakładach produkujących serwery firmy CISCO
 Praca jest stojąca, dwu-zmianowa, zmiany od 8-12 godzin
 Możliwa praca w weekendy oraz w nadgodzinach
Wymagania:
 Dobry stan zdrowia
 Niekaralność &#8211; warunek konieczny
 Sprawność manualna, precyzyjność w wykonywaniu zadań
 Sumienność, zaangażowanie
 Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej
 Udział w procesie rekrutacji w Kielcach lub Katowicach
 PRACA ZARÓWNO DLA MĘŻCZYZN JAK I KOBIET, możliwe wyjazdy grupowe
 BEZ DOŚWIADCZENIA
 BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA
Nasz Klient oferuje:
 Bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
 Bezpłatne przejazdy z hotelu do miejsca pracy
 Wynagrodzenie w oparciu o stawki godzinowe
 Praca docelowo długoterminowa - umowę o pracę
 Opieka polskojęzycznego Koordynatora
 PRACA OD ZARAZ
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr Tel.: 665 777 031, 536 952 988 lub mailowo: kielce@skexpres.cz
Prosimy dzwonić od pon-pt w godz. 8.00-16.00
Wszystkie osoby zainteresowane naszymi ofertami pracy zapraszamy również do siedziby firmy w Kielcach, ul. Paderewskiego 11

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 16 Grudzien, 2014  10:10

Identyfikator: 532607

Wyświetleń: 3206