Polska Darmowe Ogłoszenia

Pracownik magazynu (Komisjoner) &#8211; bez znajomości języka niemieckiego

Bedburg okolice Kolonii, Niemcy, Wroclaw,

Szukasz pracy w Niemczech, a nie znasz języka niemieckiego? Dla nas to nie problem. Specjalnie dla Ciebie wybieramy najlepsze oferty pracy bez znajomości języka i z dobrą wypłatą w euro. Aplikuj i przekonaj się sam.

Miejsce pracy: Bedburg okolice Kolonii, Niemcy

Opis stanowiska:
- Zbieranie zamówień przy pomocy skanera
- Wykonywanie bieżących prac magazynowych
- Obsługa wózka widłowego EPT

Wymagania:
- Nie wymagamy znajomości języka
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe EPT

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 9,50 euro + ubezpieczenie
- Umowę o pracę tymczasową na prawie niemieckim
- Zakwaterowanie

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl/

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 04 Styczen, 2017  12:20

Identyfikator: 601815

Wyświetleń: 925