zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pracownik magazynu (Komisjoner) &#8211; bez znajomości języka niemieckiego

(Bedburg okolice Kolonii, Niemcy, Wroclaw, )

Szukasz pracy w Niemczech, a nie znasz języka niemieckiego? Dla nas to nie problem. Specjalnie dla Ciebie wybieramy najlepsze oferty pracy bez znajomości języka i z dobrą wypłatą w euro. Aplikuj i przekonaj się sam.

Miejsce pracy: Bedburg okolice Kolonii, Niemcy

Opis stanowiska:
- Zbieranie zamówień przy pomocy skanera
- Wykonywanie bieżących prac magazynowych
- Obsługa wózka widłowego EPT

Wymagania:
- Nie wymagamy znajomości języka
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe EPT

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 9,50 euro + ubezpieczenie
- Umowę o pracę tymczasową na prawie niemieckim
- Zakwaterowanie

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl