zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pracownik fizyczny w Niemczech

(Niemcy, Warszawa, )

IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usług doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w kraju i za granicą. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Niemcy

Zadania na stanowisku:
- załadunek, rozładunek towarów, przesyłek, kontenerów
- Inne prace magazynowe

Od Kandydata oczekujemy:
- doświadczenia w pracy fizycznej
- sprawności fizycznej
- motywacja oraz chęć do pracy
- gotowości do pracy w systemie zmianowym, także w nocy

Oferujemy:
- niemieckie wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Niemiec

- wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealwork.pl
- odwiedź naszą stronę internetową: www.idealwork.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IDEAL Work Sp. z o.o. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. 202 nr 101 poz. 926 ze zm.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl