Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik drogowy - układanie asfaltu - Szwecja

Kraków, Kraków,

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów ze Szwecji właściciela firmy budowlanej poszukujemy 8 osób do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK DROGOWY - UKŁADANIE ASFALTU

Miejsce pracy: Szwecja, Goteborg i Sztokholm

Obowiązki:

- układanie asfaltu na parkingach

- naprawa nawierzchni

- obsługa maszyn budowlanych

- inne prace zlecone przez pracodawcę

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

- umiejętność obsługi maszyn budowlanych

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- gotowość do wyjazdu w niedługim okresie czasu

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat na szwedzkich warunkach

- wynagrodzenie: 120 SEK netto/ godzinę

- praca od zaraz do listopada

- bezpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

agnieszka@perfectjob.com.pl/

w tytule wpisując: Pracownik drogowy - układanie asfaltu - Szwecja

Prosimy o załączenie klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Czerwiec, 2017  19:26

Identyfikator: 613629

Wyświetleń: 1367