Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcyjny- Bez Doświadczenia

Kielce, Kielce,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289;
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji - branża elektrotechniczna &#8211; Czechy
Nr ref.: PP/KlC/2014
Miejsce pracy: Pardubice &#8211; CZECHY
Zakres obowiązków:
&#8226; Stała praca jako pracownik produkcji przy linii montażowej w branży elektrotechnicznej, w zakładach produkujących serwery firmy CISCO
&#8226; Praca jest stojąca, dwu-zmianowa, zmiany od 8-12 godzin
&#8226; Możliwa praca w weekendy oraz w nadgodzinach
Wymagania:
&#8226; Bardzo dobry stan zdrowia
&#8226; Niekaralność &#8211; warunek konieczny
&#8226; Sprawność manualna, precyzyjność w wykonywaniu zadań
&#8226; Sumienność, zaangażowanie
&#8226; Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej
&#8226; Udział w procesie rekrutacji w Kielcach lub Katowicach
&#8226; PRACA ZARÓWNO DLA MĘŻCZYZN JAK I KOBIET
Nasz Klient oferuje:
&#8226; Bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
&#8226; Bezpłatne przejazdy z hotelu do miejsca pracy
&#8226; Wynagrodzenie w oparciu o stawki godzinowe
&#8226; Praca docelowo długoterminowa - umowę o pracę
&#8226; Opieka polskojęzycznego Koordynatora

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną.
KONTAKT:
-telefoniczny pon-pt w godzinach 8-16 665777031
-mailowy: kielce@skexpres.cz
-osobisty: Padarewskiego 11, Kielce

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Wrzesien, 2014  10:01

Identyfikator: 523581

Wyświetleń: 3486