zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Fizyczny Na Farmie ZwierzĄt (dojarz)

(Holandia, Cała Holandia, Katowice, )

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej &#8211; posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY NA FARMIE ZWIERZĄT (DOJARZ)
ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego i prawem jazdy

Rozpoczęcie pracy: lipiec 2015
Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
Praca przy dojeniu mechanicznym krów i kóz
Karmienie i pojenie cieląt
Inne prace w gospodarstwie (obsługa paszowozu, innych maszyn rolniczych)

Oferujemy:
Stawka: 9,16 euro brutto/h
Zakwaterowanie:zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika -50 euro na tydzień
Ubezpieczenie: 18,98 Euro/ tydzień
Pierwsze 3 dni to dni testowe (nieodpłatne)!
Wymagania:
-min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny
-czynne prawo jazdy kat B i własny samochód - warunek konieczny
-doświadczenie przy mechanicznym udoju min. 1 rok
-umiejętność obsługi maszyn rolniczy
-chęć długoterminowej współpracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres:
holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: &#8222;Pracownik Farmy Zwierząt - lipiec&#8221;.
Kontakt telefoniczny: 322580564.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!!!

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl