Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w opiece

Ropczyce,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

opiekunka.gowork.pl/
Opieki potrzebuje małżeństwo Helmut i Magdalena.

Pani Magdalena choruje na Alzheimera, korzysta również z pielucho &#8211; majtek. Pan Helmut cierpi na demencję i Parkinsona, często jest rozkojarzony i apatyczny, ma problemy z przełykiem.

Obowiązki:

Opiekunka będzie prowadzić dom, dbać o czystość i porządek oraz robić zakupy a także przygotowywać posiłki.

Oprócz tego Seniorzy potrzebują wsparcia podczas codziennych czynności takich jak: ubieranie i rozbieranie, kąpiele oraz zmiana pielucho - majtek.

Wymagania:

Kobieta z doświadczeniem
Dobry stan zdrowia
Brak nałogów
Mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy
Język na poziomie minimum dostatecznym.
Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie w miejscu pracy, dobre stawki uzależnione od znajomości języka.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści:  6816

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Grudzien, 2016  11:53

Identyfikator: 600023

Wyświetleń: 1845