Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w charakterze opiekunki na terenie Niemiec

Piwniczna-Zdrój,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opieki potrzebuje: Pani Julia (72kg, 178 cm wzrostu)

Pani Julia jest sparaliżowana i jeździ jedynie na wózku inwalidzkim. Potrzebuje dużo wsparcia, ciepła i zrozumienia.

Obowiązki:

Obowiązkami będą drobne prace porządkowe w domu oraz jazda z podopieczną samochodem.

Oprócz tego starsza Pani potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności takich jak ubieranie, pomoc w dojściu do toalety oraz przenoszenie z wózka na łóżko.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie dobrym, mieć doświadczenie w opiece oraz czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1100 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664759494 o treści: 5866

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Grudzien, 2016  12:20

Identyfikator: 600331

Wyświetleń: 1282