zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Praca w Niemczech od zaraz

(Krzeszowice, )

Poszukiwana opiekunka do starszego Pana Martina. Legalna praca w Niemczech przy opiece &#8211; oferta adresowana do kobiet z doświadczeniem oraz znajomością języka niemieckiego.
Starszy Pan jest po udarze, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego oraz zamiennie używa chodzika.

Obowiązki:

Czynności opiekuńcze:
Czuwanie w nocy
Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
Towarzyszenie w wizytach u lekarza
Kąpiele, mycie ciała
Czynności domowe:
Przygotowywanie posiłków
Pranie
Sprzątanie domu
Jazda samochodem po zakupy

Wymagania:

Oczekujemy:
Czynnego prawa jazdy
Doświadczenia w opiece
Dostatecznej znajomości języka

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie i ubezpieczenie
- opłacony przejazd do i z Niemiec
- wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy (pokój z tv i internetem)
- ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści 5670

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
http://www.opiekunka.gowork.pl »

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl