Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Duisburg dla opiekunki osób starszych

Jedlicze,

Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Miejsce wyjazdu: okolice Duisburg

Aktualnie opieki potrzebuje Pan Wilhelm, lat 88, mieszkający samotnie. Ma problemy z sercem, nadciśnienie, cukrzycę i demencję. Potrzebuje asekuracji podczas wstawania, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim.

Obowiązki:

Podopiecznemu trzeba pomóc w higienie szczególnie przy myciu, pielęgnacji ciała, zmianie pielucho &#8211; majtek, ubieraniu i rozbieraniu. Opiekunka będzie również towarzyszyć Panu w wizytach u lekarza.

Do zadań Opiekunki będzie należało też robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, dbanie o utrzymanie czystości w domu oraz chodzenie z podopiecznym na spacery.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie minimum dostatecznym, mieć doświadczenie w opiece z osobami starszymi oraz mieć czynne prawo jazdy. Wymagamy również braku nałogów.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1000 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 6386

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Grudzien, 2016  12:31

Identyfikator: 601078

Wyświetleń: 2287