Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Niemczech - Ślusarz narzędziowy

Poznań,

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY z j. niemieckim &#8211; stabilne zatrudnienie w Niemczech

KS Personal Service &#8211; jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY z j. niemieckim
Miejsce pracy: Heidenheim / Niemcy

ZADANIA:
- produkcja narzędzi w oparciu o rysunek techniczny oraz dane 3D
- produkcja prostych narzędzi jak młotek, śrubokręt
- produkcja narzędzi wykorzystywanych w przemyśle z dokładnością do jednego milimetra
- obsługa maszyn produkcyjnych oraz urządzeń pomiarowych
- obróbka metali i tworzyw sztucznych
- gięcie, cięcie, wykrawanie

OCZEKIWANIA:
- doświadczenie w zawodzie: min. 2 lata
- min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego &#8211; koniecznie!
- własny samochód
- wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki

OFERTA:
- atrakcyjne wynagrodzenie: stawka podstawowa + diety
- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania &#8211; zakwaterowanie bezpłatne przez pierwszy tydzień pracy , potem pracownik opłaca je samodzielnie z otrzymywanych diet (koszt ok. 350-400&#8364; / mc)
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy
- opieka polskojęzycznych koordynatorów

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres:
biuro@ksps.com.pl/ wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 02 Czerwiec, 2015  12:59

Identyfikator: 550696

Wyświetleń: 1592