Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca na statkach turystycznych dla Kelnerek i kucharek

Koblenz, Gubin,

Dla swojego stałego i wieloletniego klienta CenterJOB poszukuje zmotywowanych pracowników do obsługi turystów / gości statku w trakcie krótkich rejsów statkiem turystycznym po malowniczej okolicy.

Niemiecki klient gwarantuje nieodpłatne wyżywienie i zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym na lądzie.

Termin rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ
Miejsce pracy: Nadrenia, okolice Koblenz

Wymagania:
&#8226; Dobra znajomość j. niemieckiego
&#8226; Doświadczenie na stanowisku
&#8226; Kultura osobista

Oferta:
&#8226; Umowa z Niemieckim pracodawcą
&#8226; Pracę w przyjaznej atmosferze
&#8226; Nieodpłatne zakwaterowanie
&#8226; Nieodpłatne wyżywienie
&#8226; Pracę 6 dni w tygodniu i 1 dzień wolny;
&#8226; 870 Euro + napiwki, po okresie próbnym podwyżka

Obowiązki:
&#8226; Obsługa klientów
&#8226; Przyjmowanie i realizacja zamówień
&#8226; Dbanie o czystość miejsca pracy

ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ LICZBĘ STATKÓW LICZBA MIEJSC NIE JEST OGRANICZONA I JEŚLI MASZ ZNAJOMEGO ZNAJĄCEGO NIEMIECKI &#8211; ISTNIEJE MOŻLIWOŚC WYJAZDU RAZEM.

KONTAKT:

E-MAIL: rekrutacja@centerjob.pl/
TELEFON: 531 922 796

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Wrzesien, 2015  15:47

Identyfikator: 561668

Wyświetleń: 1819