Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla spawaczy MAG/TIG

Stocznie niemieckie, Szczecin,

AGENCJA Agentur jooobs-in-deutschland.de z siedzibą w Berlinie poszukuje dla swojego kontrahenta: Spawaczy MAG/TIG
Nr referencyjny SP/82/2017
Miejsce wykonywania pracy: Niemcy,Hamburg, Rostock, Wismar
Ilość miejsc: 3

Wymagania:
- j. niemiecki w stopniu komunikatywnym,
- czytanie rysunku i WPS
- sumienność, uczciwość, pracowitość,
- samodzielność
- mile widziane prawo jazdy + własny samochód
Opis stanowiska:
- spawanie konstrukcji stalowych, doświadczenie w stoczniach mile widziane
Oferujemy:
- stała umowa o pracę
- wynagrodzenie: od 14,00 euro/h brutto
- zakwaterowanie na koszt pracodawcy
UMOWA PODPISYWANA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ NA NIEMIECKICH WARUNKACH
WSZYSTKIE SWIADCZENIA SOCJALNE, DODATEK URLOPOWY
Możliwość podwyższania kwalifikacji, pracy w nadgodzinach.

Proszę przesyłać cv wraz z kopią uprawnień,świadectwa szkoły,dowodu osobistego i prawa jazdy na adres e- mail: agentur@jooobs-in-deutschland.de
tel: 00493038105241
Proszę w temacie e-mail wpisać stanowisko, na które składana jest aplikacja oraz numer referencyjny.

! AGENCJA Agentur jooobs-in-deutschland.de NIE POBIERA ZADNYCH PROWIZJI OD PRACOWNIKA. !

Do cv proszę dołączyć poniższą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 16 Luty, 2017  17:02

Identyfikator: 605465

Wyświetleń: 1372