Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla opiekunów osób starszych

Kraków,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce zlecenia: Freising

Podopieczny to Pan Norbert.

Stan zdrowia: Nadciśnienie tętnicze oraz problemy ze słuchem.

Obowiązki:

Pan jest całkiem sprawny fizycznie, i radzi sobie z higieną ciała ale potrzebuje małego wsparcia przy czynnościach pielęgnacyjnych. Dodatkowo konieczne jest prowadzenie domu oraz robienie zakupów.

Wymagania:

Od opiekuna oczekujemy dostatecznej znajomości języka oraz doświadczenia w pracy z osobami starszymi.

Oferujemy:

-Pracę w stabilnej firmie
-Legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy
-Odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie
-Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec
-Wyżywienie oraz zakwaterowanie
-Kurs doszkalający z języka niemieckiego

- wynagrodzenie 1080 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 5314

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Styczen, 2017  10:18

Identyfikator: 602370

Wyświetleń: 1324