zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Potrzebna opiekunka do pracy dla pary seniorów

(Dębica, )

GoWork.pl  zatrudni Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych.  Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla Pani Rossemarie i Pana Helmutha. Małżeństwo mieszka w Filz.
Pani Rossemarie ma 79 lat jest świadoma i kontaktowa, jednakże cierpi na niewydolność serca, osteoporozę, reumatyzm, cukrzyce insulinową. Ma również problemy z chodzeniem dlatego używa balkonika. Często miewa bóle kręgosłupa oraz problemy z przesypianiem nocy.
Pan Helmuth cierpi na demencję przez co jest lekko zdezorientowany. Miewa też bóle pleców, nosi okulary, nie wymaga jednak transferu. Lubi w ciągu dnia zrobić sobie drzemkę

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki będzie należało pomoc starszym osobom w myciu, ubieraniu i rozbieraniu, towarzyszenie w wizytach u lekarza, spacery z podopiecznymi. Oprócz tego zakupy oraz zajmowanie się domem.

Wymagania:

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie dobrym, czynnego prawa jazdy, doświadczenia i zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka musi być osobą niepalącą.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z łazienką), legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści 5578

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
http://www.opiekunka.gowork.pl »

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl