Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy opiekunki do pracy w Niemczech

(Białystok, Białystok, )
Poszukujemy opiekunki do pracy w Niemczech


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.
Data i miejsce wyjazdu: okolice Hanau, 03.07.2015 (wyjazd na 3 miesiące)
Opieki potrzebuje Pani Gertuda. Ma 83 lata. Seniorka jest osobą leżącą, potrzebuje pomocy by wstać, jeździ na wózku inwalidzkim, w domu porusza się przy chodziku. Ma problemy z nietrzymaniem moczu.
Obowiązki:
Do obowiązków na tym zleceniu należeć będzie: transfer z wózka na łóżko, ubieranie i rozbieranie, kąpiele, zmiana pielucho &#8211; majtek, dbanie o higienę ciała, oklepywanie oraz czuwanie przy podopiecznej w nocy. Opiekunka będzie również prowadziła dom, sprzątała, przygotowywała posiłki, robiła zakupy oraz jeździła z podopieczną na wizyty do lekarza.
Wymagania:
doświadczenie
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym
Oferujemy:
odprowadzane składki emerytalno &#8211; rentowe
ubezpieczenie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl