Polska Darmowe Ogłoszenia

Pilnie poszukujemy młodego ślusarza do pracy w Niemczech z mozliwościa stałego pobytu

Neuss, Niemcy, Szczecin,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

PZ Pośrednictwo Zleceniami - jesteśmy Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (Certyfikat Nr 9252) obejmującą swoim działaniem rynek krajowy jak i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu delegowania pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników stałych.

Obecnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Ślusarz maszynowy

Miejsce pracy: Neuss, Niemcy

Kandydaci powinni posiadać:
&#8226; Wykształcenie kierunkowe
&#8226; Podstawowe umiejętności jako ślusarz maszynowy
&#8226; Podstawowe wiadomości na temat budowy maszyn rolniczych
&#8226; Podstawową znajomość języka niemieckiego
&#8226; Chęć dalszego kształcenia się
&#8226; Prawo jazdy kat. B
&#8226; Umiejętność pracy w grupie

Obowiązki:
&#8226; naprawa i konserwacja maszyn rolniczych oraz budowlanych
&#8226; wszelkiego rodzaju prace ślusarskie niezbędne do utrzymania maszyn w ruchu
Oferujemy:
&#8226; wynagrodzenie10 &#8211;12 &#8364;/h (brutto)
&#8226; pracę w pełnym wymiarze godzin (min 173 godziny) z możliwością nadgodzin
&#8226; zatrudnienie na niemieckich warunkach i w oparciu o niemiecką umowę o pracę
&#8226; możliwość zatrudnienia osoby z niewielkim doświadczeniem

Jak się ubiegać:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 539-940-191 bądź mailowy: pamela@pzszczecin.pl/

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy sie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszym i zmianami.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszej firmy:

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszej firmy:

PZ Pośrednictwo Zleceniami
Ul. Mała Odrzańska 21-21, 70-535 Szczecin
Tel. +48/91 820 9705, Fax. +48/91 886 5627
Mob. +48/539-940-191
E-Mail: biuro@posrednictwozleceniami.pl/
Internet: posrednictwozleceniami.pl/
facebook.comPosrednictwoZleceniami

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Listopad, 2014  18:42

Identyfikator: 528956

Wyświetleń: 1865