zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Pielęgniarz/pielęgniarka - brytyjskie domy opieki

(Wielka Brytania, Pozostałe miejscowości, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

JOBS.PL dla swojego wieloletniego Klienta - prestiżowej brytyjskiej firmy z branży medycznej poszukuje doświadczonych osób do pracy w domach opieki na terenie całej Wielkiej Brytanii na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr ref: Nur/UK/jobspl

Zadania:

- Zapewnienie rezydentom profesjonalnej opieki medycznej
- Podawanie leków, wykonywanie zastrzyków, przeprowadzanie podstawowych badań medycznych
- Sporządzanie raportów o zdanie zdrowia podopiecznych

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe
- Rozpoczęta brytyjska rejestracja NMC PIN
- Doświadczenie na stanowisku pielęgniarza
- Predyspozycje do pracy z osobami starszymi - życzliwość, cierpliwość
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie - &#163;25, 532 do &#163;36, 556 rocznie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
- Stałą pracę na pełen etat
- Bogaty pakiet relokacyjny (w tym darmowe zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc) i liczne dodatki
- Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
- Pomoc w relokacji, znalezieniu zakwaterowania, załatwieniu formalności na miejscu
- Dofinansowania w procesie wyrabiania rejestracji NMC
- Pomoc mentora przy wdrożeniu w pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres med@jobs.pl

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl