Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Personal Care Assistant

Wielka Brytania, Pozostałe miejscowości,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Zadania i obowiązki:
&#8226; Codzienna pomoc i wsparcie według ustalonych planów opieki dla niezależnych osób starszych, mieszkającym we własnych domach.
&#8226; Pomoc w higienie osobistej
&#8226; Zadania domowe &#8211; gotowanie, zakupy, sprzątanie, prasowanie
&#8226; Przypomnienie o zażyciu lekarstw
&#8226; Karmienie zwierząt domowych

Oferujemy:
&#8226; Darmowe zakwaterowanie w domach dla max. 4-5 osób &#8211; każdy pracownik firmy ma zapewniony jednoosobowy pokój + dostęp do Internetu
&#8226; Wynagrodzenie min. 6,31 GBP brutto/godz (poniedziałek-piątek), 8,00 GBP brutto/godz (sobota-niedziela) oraz 12,00 GBP brutto/godz (święta)
&#8226; Szkolenia wprowadzające dotyczące środków bezpieczeństwa, higieny, leków, demencji (Health and Safety, Moving and Handling, Basic Food Hygiene, Child Protection, Medication)
&#8226; Opieka mentora podczas pierwszych tygodni pracy
&#8226; Samochód służbowy z nawigacją i ubezpieczeniem (pracodawca pokrywa koszty benzyny 20p/mila)
&#8226; Materiały ochronne niezbędne do pracy (rękawice, uniform)
&#8226; Wynagrodzenie płatne co miesiąc przelewem na konto bankowe
&#8226; 28 dni płatnego urlop w ciągu roku
&#8226; Kontrakt podpisywany przed wyjazdem z Polski (zatrudnienie na warunkach brytyjskich)
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego (awanse na stanowiska Senior Care Assistant)

Wymagania pracodawcy:
&#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego
&#8226; Prawo jazdy kat. B + pewność siebie podczas prowadzenia samochodu i gotowość do jazdy w Wielkiej Brytanii
&#8226; Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie prywatne
&#8226; Referencje od poprzedniego pracodawcy
&#8226; Staranność i troskliwość podczas wykonywania zadań
&#8226; Przestrzeganie zasad poufności
&#8226; Punktualność, elastyczność, umiejętność budowania relacji, komunikatywność

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w wersji angielskiej na adres: opieka@jobs.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 22 Wrzesien, 2014  12:48

Identyfikator: 522657

Wyświetleń: 1825