zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Pani Sophie potrzebuje opiekunki

(Okolice Monachium, Krosno Odrzańskie, )

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.
Data wyjazdu: 01.08.2015
Aktualnie poszukujemy opieki dla naszej podopiecznej pani Sophie, która mieszka z mężem w okolicach Monachium.
Starsza Pani jest osobą samodzielną, sama porusza się przy chodziku.

Obowiązki:
- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
- kąpiele oraz dbanie o higienę podopiecznej,
- pomoc w dojściu do toalety,
- czuwanie przy Pani w nocy.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość
- mile widziane prawo jazdy
- dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę

Zapewniamy:
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- wysokie wynagrodzenie
- opiekę koordynatora na czas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na agnieszka.czuchraj@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196004 o treści: 6488 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Zielonej Górze
Ul. Bohaterów Westerplatte 9, lok. 221 na II piętrze
www.opiekunka.gowork.pl

Ogłoszenie dodane: Sroda, 08 Lipiec, 2015  15:10

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl