Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pakowanie produktów mięsnych

Amsterdam, Holandia, Wroclaw,

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Pracuj w Amsterdamie przy pakowaniu produktów mięsnych. Jeżeli myślisz, że wiąże się to z typowym stereotypem pracy w rzeźni to jesteś w wielkim błędzie, ponieważ odpowiadając na tą ofertę będziesz pracował w jednym z najnowocześniejszych zakładów na świecie, który jest w pełni zmechanizowany.
Do największych atutów tej oferty, prócz wypłaty w euro z pewnością jest to, że każdy pracownik otrzymuje od firmy 5 paczek z mięsem tygodniowo, a dodatkowo ma dopłaty do obiadów serwowanych na terenie zakładu.
Chcesz zwiedzić Amsterdam? Nie ma problemu. Będziesz pracował i mieszkał na jego obrzeżach, dlatego każdego dnia będziesz mógł/a odkrywać sekrety tego pięknego miasta.

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Opis stanowiska:
- praca przy pakowaniu mięsa,
- kontrola linii produkcyjnej,
- bieżące prace związanie z produkcją.

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- chęć i motywacja do pracy,
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Nasza oferta:
- stabilne zatrudnienie,
- pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,
- umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,
- polskojęzyczna opieka w Holandii,
- tygodniowy system naliczania wynagrodzeń,
- dodatek za pracę w nadgodzinach,
- zakład pracy w okolicy Amsterdamu,
- możliwe wyjazdy dla grup,
- każdy pracownik dostaję bonus w postaci 5 paczek mięsa tygodniowo,
- dopłaty do wyżywienia na terenie zakładu.

Proszę wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 18 Listopad, 2016  15:13

Identyfikator: 598398

Wyświetleń: 1129