zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Opiekunka z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego

(Przemyśl, )

Pan Albert porusza się tylko i wyłącznie na wózku inwalidzkim, jest osobą mało samodzielną. Podopieczny jest alergikiem.

Obowiązki:

Pomoc podopiecznemu w kąpielach, codziennej pielęgnacji ciała, ubieraniu/ rozbieraniu się, towarzyszenie podopiecznemu podczas spacerów oraz wyjazdów, czuwanie w nocy, transfer.

Dodatkowo opiekunka musi akceptować zwierzęta domowe, ponieważ będą pod jej opieką.

Wymagania:

- minimum dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami chorymi

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- wysokie wynagrodzenie

- ubezpieczenie

- opłacony przejazd do i z Niemiec

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 7143

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
http://www.opiekunka.gowork.pl »

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl