Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka osoby starszej - j. niemiecki komunikatywny

Głogów,

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy, Niefern-Öschelbronn 75223
Termin wyjazdu: od 17 stycznia 2018
Wynagrodzenie: 1100-1200 euro netto

Ogólny opis:
Do opieki Pani w wieku 80 lat, o wzroście 165cm, i wadze 67 kg. Pani ma raka, problemy z kręgosłupem oraz choruje na osteoporozę i reumatyzm. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, nie wymaga wstawania w nocy. 2 razy w tygodniu przychodzi Pielęgniarka, by zrobić zastrzyki. Podopieczna jest osobą mobilną, stara się być także samodzielna. Mieszka na wsi, niedaleko dom Syna.
Do dyspozycji Opiekunki własny pokój 16m2, Internet, telefon.

Obowiązki:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.
-dbanie o ogród

Wymagania:
- język niemiecki komunikatywny lub dobry
- doświadczenie w opiece
- dyspozycyjność
- chęć i gotowość do wyjazdu

SPRAWDZONA OFERTA !

Zapewniamy:
* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży lub transport
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (cv+zdjęcie) na adres: @

tel: 570 718 736
tel: 576 115 628
Lub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!)

pracujemy w dni robocze od 8 do 16
Zapraszamy!

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Styczen, 2018  16:03

Identyfikator: 627251

Wyświetleń: 8115