zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka osoby starszej

(Częstochowa , Częstochowa, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Tymczasowej &#8222;Lagdiw&#8221; nr 11810
Poszukujemy OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH
Miejsce pracy: Niemcy. Hamburg
Wymagania:
* doświadczenie w pracy opiekunki
* CV ze ZDJĘCIEM (KONIECZNIE!!! Proszę pamiętać, że to pierwszy kontakt z podopiecznym, który jest bardzo ważny!)
* odpowiedzialność
* brak nałogów
* gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec
* dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna
* mile widziane prawo jazdy kat. B
* referencje
* znajomość języka niemieckiego mile widziana

Obowiązki:
* zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznemu, zapobieganie wszelkim groźnym sytuacjom
* wykonywanie niezbędnych zabiegów higieniczno- pielęgnacyjnych ( kąpanie, mycie, czesanie itp.)
* organizacja czasu podopiecznego (spacery, rozmowy, zabawy, pielęgnacja hobby)
* towarzyszenie w codziennych czynnościach podopiecznego
* zakupy, podawanie posiłków

Oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie
* zakwaterowanie
* organizacja i pokrycie kosztów dojazdu
* ubezpieczenie na czas pobytu za granicą
* możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia
* indywidualne podejście do każdej osoby aplikującej na stanowisko opiekunki osoby starszej
* kompleksowa opieka Agencji

Adres e-mail: info@lagdiw.pl
Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem i dopisaną klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

BIURO WROCŁAW
Lagdiw Sp z o.o.OUTSOURCING Sp.komandytowa
Wrocław, ul. Ruska 22
+48 539 187 167
+48 539 187 165
NIP:7010463780
REGON:360756822
KRS:0000542093

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl