zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka dla seniorów w Niemczech. Nawet 1500 euro/mc!

(Południowe Niemcy, Sosnowiec, )
Opiekunka dla seniorów w Niemczech. Nawet 1500 euro/mc! Opiekunka dla seniorów w Niemczech. Nawet 1500 euro/mc!

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja pracy tymczasowej Daily help z Sosnowca szuka opiekunek dla osób starszych w Niemczech. Zapraszamy wszystkie osoby chętne do pracy za granicą, które chciałyby pomóc seniorom w godnym przeżyciu starości.

Oferujemy:
- Legalne i stabilne warunki zatrudnienia,
- Umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS,
- Pełne pokrycie kosztów wyjazdu,
- Stałe wsparcie koordynatora,
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
- Prywatny pakiet medyczny,
- Premie i bonusy pracownicze,
- Premie za dni świąteczne.

Rozumiemy, jak odpowiedzialną i trudną pracą jest praca opiekuna. Wszystkim naszym pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie, również podczas pobytu w kraju.

Dodatkowy prywatny pakiet medyczny (bezpłatne wizyty u lekarzy specjalistów w kraju) oraz inne bonusy (premie świąteczne!) sprawiają, że nasi pracownicy czują się bezpieczni i doceniani.

Jeśli poszukujesz pracy jako opiekunka lub opiekun osób starszych, znasz komunikatywnie język niemiecki i chcesz swoim zaangażowaniem i poświęceniem zapewnić komfort i bezpieczeństwo seniorom, zgłoś się do nas!

Wymagania:
- Co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Obowiązki:
- Opieka nad osobą starszą - szczegóły różnią się w zależności od konkretnej oferty.

Jeśli nie znasz niemieckiego, a chcesz pracować w opiece to zapraszamy na bezpłatny, intensywny kurs języka w naszej siedzibie lub przez internet!

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl