Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka dla seniorki z Fuldy i Hanau

Całe Niemcy, Koszalin,

Firma Herz 24 poszukuje opiekunki do samotnej pani z ok. Hannoveru. Wyjazd ok. 15.01. na 2 m-ce.
Stan zdrowia
Podopieczna ma 80 lat, 156 cm wzrostu i waży 65kg. Jest osobą poruszającą się jeszcze w miarę samodzielnie, korzysta z pomocy balkonika lub wsparcia drugiej osoby. Cierpi na demencję (występuje dezorientacja co do czasu, miejsca i osób), artrozę oraz nadciśnienie. Pani ma również problemy z sercem ( problemy z krążeniem wieńcowym i migotanie przedsionków serca). U podopiecznej występuje również hiperurykemia. Pani lubi spacerować, rozwiązywać krzyżówki.
Obowiązki
prowadzenie domu &#8211; gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, opieka nad zwierzątkiem domowym (karmienie), jazda autem.
opieka &#8211; pomoc w codziennych czynnościach, przy myciu, ubieraniu się, kontrolowanie przyjmowania odpowiedniej ilości pokarmów i płynów, aktywizacja poprzez wspólne spędzanie czasu, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza.
Praca w nocy nie powinna występować, podopieczna śpi spokojnie. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Informacje dodatkowe
Podopieczna mieszka sama w domu z ogrodem. W domu są ptaszki &#8211; zeberki timorskie. Do dyspozycji opiekunki jest własne mieszkanie (wyposażone standardowo) z dostępem do własnej łazienki, kuchni i Internetu. Możliwość zrobienia zakupów ok. 15 minut od miejsca pobytu. Raz dziennie przychodzi opieka medyczna, która zajmuje się rozdzielaniem leków oraz zakładaniem rajstop uciskowych. Raz w tygodniu pani uczęszcza na zajęcia dla seniorów. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie.
Wymagania
komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziane czynne prawo jazdy i gotowość do wyjazdu ok. 14.01. na 2 miesiące
Oferujemy
o Legalną pracę;
o Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia;
o Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
o Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
o Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
o Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
o Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
o Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
o Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

Rekrutujemy osoby z całej Polski. Nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych.

Osoba do kontaktu: Agnieszka Napierała, 730 399 700, agnieszka.napierala@herz24.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 02 Styczen, 2017  14:34

Identyfikator: 601672

Wyświetleń: 1676