Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekun osób starszych

Wrocław, Wroclaw,

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr lic. 12458), poszukuje dla naszego klienta na terenie Wielkiej Brytanii osób na stanowisko:

Opiekuna osób starszych

Obowiązki:

- Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w domach opieki. Praca polega na pomocy we wszystkich codziennych czynnościach

Oczekiwania:

- Doświadczenie
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

- Zakwaterowanie
- Możliwość nadgodzin
- Dobre zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail praca@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 530 456 977.

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 25 Listopad, 2016  10:57

Identyfikator: 598947

Wyświetleń: 1294