zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekun/opiekunka osoby starszej w Wuelfrath od 14.07.2015

(Wałcz, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

WINCKLER PERSONAL to prestiżowa Agencja Pośrednictwa Pracy, specjalizująca się w zakresie rekrutacji na stanowisko opieki osób starszych na terenie Niemiec. Zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów oraz kandydatów. Teraz czekamy na Ciebie!
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wuelfrath
Data rozpoczęcia: 14.07.2015

Poszukujemy opiekuna/opiekunki do pani Pauli, mieszkającej wraz z mężem w miejscowości Wuelfrath. Małżeństwo mieszka w domu z ogrodem. Pani Paula cierpi na demencje, porusza się przy pomocy balkonika bądź opiekunki. Mąż podopiecznej jest osobą samodzielną, sprawną fizycznie, nie wymaga opieki. Poszukujemy opiekuna/opiekunki, którzy wesprą podopiecznych w codziennych obowiązkach domowych. Pani Paula potrzebuje także pomocy przy codziennej higienie ciała, kontroli w przyjmowaniu leków oraz wizytach lekarskich. Na miejscu jest nasza opiekunka, jest to sprawdzone zlecenie. Poszukujemy opiekunki na zastępstwo na około 7 tygodni.&#8232;Zapraszamy do aplikacji! :)

Oferujemy

legalne i stabilne zatrudnienie
druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia
kartę ubezpieczenia zdrowotnego
opiekę koordynatora w Polsce i za granicą
atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
pełną organizację wyjazdu
pracę na stanowisku opiekuna/opiekunki
oddzielny pokój
dostęp do internetu
ubezpieczenie członków rodziny

Obowiązki

pomoc w prowadzeniu domu
pomoc przy poruszaniu się
pomoc przy toalecie, higienie
pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
przygotowywanie posiłków
zabiegi pielęgnacyjne
wspólne spędzanie czasu z podopiecznym tj. gry, rozmowy

Wymagania

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
doświadczenie w opiece osób starszych
cechy przydatne w opiece tj. wyrozumiałość, cierpliwość, odpowiedzialność, troskliwość
pobyt na co najmniej 2 miesiące
brak nałogów
prawo jazdy

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 &#8211; 17:00
Tel. stacj. 22 620 35 68
E-mail: magdalena.woznicka@wincklerpersonal.pl
www.wincklerpersonal.pl

Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 &#8211; ODDZWONIMY.

Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej:

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl