Polska Darmowe Ogłoszenia

Opiekun (mężczyzna) dla Starszego Małżeństwa, NIEMCY , Elmshorn (na północ od Hamburga). nr ref: P.

Elmshorn (na północ od Hamburga), Świdnik,

Opiekun (mężczyzna) dla Starszego Małżeństwa, NIEMCY , Elmshorn (na północ od Hamburga).
nr ref: P.Vio.

MEDWORK24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:
- wynagrodzenie 1250euro
- legalne zatrudnienie
- organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie i regularny kontakt ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis:
Podopieczni mieszkają w w domu wielorodzinnym w malej miejscowości Elmshorn (na północ od Hamburga). Sklepy są w pobliżu, na miejscu dostęp do internetu, telefon countryflat.
Podopieczna ma 83 lata, waży 65 kg, mierzy 155 cm. Cierpi na początkującą demencję, osteoporozę, nadciśnienie oraz inkontynencję. Ma także chorobę centralnego układu nerwowego - leukoencefalopatia.
Obecnie przychodzi pomoc ambulatoryjna. Występują nieznaczne problemy ze słuchem - nosi aparat słuchowy, wzrokiem oraz mową oraz nieznaczna dezorientacja co do miejsca, czasu i sytuacji. Pani porusza się na wózku inwalidzkim, wymagany jest transfer ok 2 razy dziennie. Trzeba kontrolować przyjmowanie pokarmów i płynów. Nie ma żadnych problemów z przesypianiem nocy.

Podopieczny ma 83 lata, waży 61 kg, mierzy 160 cm. Pan ma problemy z poruszaniem się, osteoporoze, reumatyzm, alergię na fruktozę oraz cierpi na białaczkę. Występują problemy ze słuchem i mowa - nosi aparat słuchowy, nieznaczna dezorientacja co do miejsca, czasu, osób i sytuacji. Pan porusza się przy rolatorze lub o lasce. Kontroluje potrzeby fizjologiczne. Nie ma problemów z przesypianiem nocy. Pan jest opisywany jako osoba dominująca, mało elastyczna, ale komunikatywna, zainteresowana światem, otoczeniem (pan wymaga dyplomatycznego podejścia). Poszukiwany opiekun z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, czynnym prawem jazdy, niepalący na 26.01, osoba elastyczna, z dystansem do siebie, tolerancyjna, optymistyczna.

Opis stanowiska:
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
- dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
- prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- czynne prawo jazdy
- brak nałogów
- pogodne usposobienie

W przypadku zainteresowanie ofertą pracy, prosimy o kontakt na adres kontakt@medwork24.pl/
wpisując w temacie numer ref: P.Vio., lub pod nr tel.519 649 047

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Styczen, 2015  15:42

Identyfikator: 535456

Wyświetleń: 2935