Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekun/ka-seniora-niemcy-korzystne Warunki 1400 Euro Netto

Niemcy, Gliwice,

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STARSZEJ PANI Christiane w Julich, okolice Kolonii.
Oferujemy:
&#8226; wynagrodzenie 1400 Euro netto
&#8226; legalną pracę na podstawie 1 umowy
&#8226; dostęp do całodobowego numeru alarmowego
&#8226; opieka i wsparcie naszego pracownika przez cały okres trwania umowy
&#8226; organizacja i opłata przejazdu
&#8226; terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10.
&#8226; elastyczny okres trwania umowy &#8211; możliwość zmiany okresu trwania umowy
&#8226; wyżywienie i zakwaterowanie
&#8226; w razie potrzeby zapewniamy własny dostęp do Internetu
Opis zlecenia:
&#8226; Pani
&#8226; 97 lata
&#8226; 50 kg
&#8226; 160 cm
&#8226; Osoba wymagająca stałej pomocy w podstawowych codziennych czynnościach
&#8226; Niedowidząca i niedosłysząca
&#8226; Brak problemów ze snem
&#8226; Nietrzymanie moczu

Seniorka mieszka w mieście położonym w okolicach Kolonii. Podopieczna jest osobą niesamodzielną, wymagającą pomocy przy porannej toalecie, kąpieli, ubieraniu oraz codziennych obowiązkach domowych. Pani Christiane, rzadko ma problemów ze snem. Jest osobą niedosłysząca i niedowidzącą. Ma zapewniona opiekę służb ambulatoryjnych, dwa razy dziennie. Jak na swój wiek, pacjentka jest w dobrym stanie fizycznym i psychicznym.

Zakres obowiązków:
&#8226; opieka nad osobą starszą (pomoc w codziennych, prostych pracach domowych)
&#8226; pomoc w higienie ciała
&#8226; organizacja czasu wolnego np. wspólne spacery

Wymagania:
&#8226; znajomość języka niemieckiego w stopniu DOBRYM
&#8226; doświadczenie w opiece
&#8226; miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność

TERMIN ZLECENIA: 01.17.2017
MIEJSCE PRACY: Julich, okolice Kolonii
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym SCH/01/2017 na adres: kontakt@centrumpracy24.com
Kontakt telefoniczny :
Tel. (32) 235-31-72, tel. 883 502 200

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 03 Styczen, 2017  10:45

Identyfikator: 601727

Wyświetleń: 1219