Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekun/ka dla sympatycznej Pani z ALS

Niemcy, Gliwice,

Centrum pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej oraz drobnych prac porządkowych.
W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STARSZEJ PANI
Opis zlecenia:
 Pani
 62 lata
 80 kg
 176 cm
 porusza się z balkonikiem
 ALS w początkowym stadium
Podopieczna jest osobą miłą i sympatyczną. Psychicznie jest sprawna. Z powodu choroby ma problem z utrzymaniem rzeczy w dłoniach. Nie jest w stanie wysoko podnieść rąk.
Zakres obowiązków:
 pomoc w pracach domowych
 gotowanie
 zakupy
 pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
 pomoc w higienie ciała
 pomoc przy wstawaniu
Wymagania:
 znajomość języka niemieckiego w stopniu DOBRYM
 doświadczenie w opiece
 miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
 osoba nie paląca
 mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
 legalną pracę
 bezpieczeństwo zatrudnienia
 wynagrodzenie 1150Euro netto
 możliwość zdobycia cennego doświadczenia
 atrakcyjne wynagrodzenie
 zwrot kosztów przejazdu
TERMIN ROZPOCZĘCIA: 18.10.2014
MIEJSCE PRACY: Herne
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym R/08/2014 na adres: kontakt@centrumpracy24.eu

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Wrzesien, 2014  16:00

Identyfikator: 523196

Wyświetleń: 1376