Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekun/ka dla sympatycznej Pani chorującej na SM

Niemcy, Gliwice,

Centrum pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej oraz drobnych prac porządkowych.
W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STARSZEJ PANI
Opis zlecenia:
&#8226; Pani
&#8226; 72 lata
&#8226; 88 kg
&#8226; 174 cm
&#8226; SM
&#8226; Inkontynencja
Podopieczna jest miłą starszą osobą, mieszkającą samotnie w domku jednorodzinnym na obrzeżach Berlina. Pani Rosermarine ze względu na swoją chorobę porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna w wolnym czasie lubi układać sudoku, grać w karty czy też spędzić go przed komputerem.
Zakres obowiązków:
&#8226; kompleksowa opieka
&#8226; pomoc w higienie ciała
&#8226; pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
&#8226; przygotowywanie posiłków
&#8226; prowadzenie domu
&#8226; wspólne spędzanie czasu
&#8226; zakupy
Wymagania:
&#8226; znajomość języka niemieckiego w stopniu KOMUNIKATYWNYM
&#8226; doświadczenie w opiece
&#8226; miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
&#8226; prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
&#8226; legalną pracę
&#8226; bezpieczeństwo zatrudnienia
&#8226; wynagrodzenie 1050 Euro netto
&#8226; możliwość zdobycia cennego doświadczenia
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; zwrot kosztów przejazdu
TERMIN ROZPOCZĘCIA: 05.02.2015
MIEJSCE PRACY: Berlin
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Kla/02/2014 na adres: kontakt@centrumpracy24.eu

Ogłoszenie dodane: Piatek, 27 Luty, 2015  11:44

Identyfikator: 540335

Wyświetleń: 1766