Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Opieka Anglia

Gliwice, Gliwice,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

OFERTA 06/PJ/2016 Anglia

Pracownik wsparcia dla osób ze specjalnymi potrzebami

Agencja Opiekunek Concordia, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr: 13125 poszukuje osoby na stanowisko pracownika wsparcia dla osób ze specjalnymi potrzebami.

Osoby, których szukamy powinny:
-posiadać doświadczenie w opiece (może być także nabyte prywatnie)
-mówić komunikatywnie po angielsku.

Pracownik wsparcia dla osób ze specjalnymi potrzebami pracuje z podopiecznymi i ich rodzinami zapewniając praktyczne i emocjonalne wsparcie, dostosowane do ich indywidualnych trudności. Zazwyczaj klienci takiego pracownika to osoby z ograniczeniami fizycznymi lub umysłowymi czy trudnościami w uczeniu się, osoby walczące z uzależnieniami od narkotyków lub alkoholu, dzieci lub dorośli w trudnej sytuacji, młodzi przestępcy lub osoby doświadczające problemów w małżeństwie lub związkach. Głównym celem pracownika jest pomóc klientom nauczyć się żyć jak najbardziej samodzielnie, poprzez identyfikowanie ich potrzeb i wspieranie ich. Pracownik wsparcia dla osób ze specjalnymi potrzebami może pracować z klientami o krótkoterminowych lub długoterminowych potrzebach czy też z klientami z ustawicznymi trudnościami. Potrzeby klientów pracowników wsparcia różnią się w zależności od szczegółów stanowiska pracownika. Pracownik może pracować w społeczności lokalnej, w domu lub z klientami z problemami ze zdrowiem psychicznym. Pracownicy wsparcia zwykle pracują z kilkoma klientami w tym samym czasie, albo pojedynczo, albo w grupie, w zależności od potrzeb klienta.

Obowiązki:

ocenianie potrzeb klienta, również emocjonalnych i przygotowywanie planu opieki,
zapewnianie wsparcia emocjonalnego poprzez rozmawianie z klientami, wysłuchiwanie ich problemów i zmartwień,
pomoc przy wykonywaniu zadań domowych, np. przy gotowaniu, sprzątaniu, zmywaniu, robieniu zakupów,
pomoc klientom przy ustalaniu budżetu i zarządzaniu pieniędzmi,
pomoc klientom w spędzaniu czasu wolnego poprzez udział w różnych zajęciach,
doradzanie klientom w kwestiach praktycznych,
pomoc klientom w ubieganiu się o świadczenia dla osób niepełnosprawnych i inne świadczenia,
doradzanie klientom uzależnionym od alkoholu lub narkotyków,
wspieranie kobiet pracujących w przemyśle seksualnym,
pomoc klientów w znalezieniu odpowiedniego miejsca zamieszkania,
prowadzenie spotkań w lokalnych ośrodkach opieki na temat problemów związanych z klientami,
pomoc przy koordynowaniu niezapowiedzianych wizyt,
sporządzanie notatek i uzupełnianie dziennika,
towarzyszenie klientom podczas spotkań w innych agencjach i z pracownikami opieki zdrowotnej,
szkolenie klientów w zakresie podstawowych umiejętności życiowych,
zestawianie danych i informacji statystycznych i podejmowanie się obowiązków administracyjnych,
współpraca z rodzinami klientów mająca na celu pomóc im we wspieraniu klientów w jak najskuteczniejszy sposób,
współpraca z innymi pracownikami wsparcia, pracownikami socjalnymi oraz pracownikami opieki zdrowotnej,
uczestniczenie w spotkaniach i szkoleniach z współpracownikami
Pracodawca zapewnia:

umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
szkolenia,
niezbędny sprzęt,
zakwaterowanie (odpłatne),
min. 35h pracy tygodniowo,
możliwość nadgodzin,
pomagamy z uzyskaniem zaświadczenia o niekaralności (DBS check) i wnioskiem o ubezpieczenie,
płatny urlop,
atrakcyjny system awansu i podwyżek,
pomoc w załatwieniu wszelkich formalności itp.,
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

kamil.trzcinski@agencja-concordia.pl/ (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia w opiece, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy. W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

tel. 515 633 746
tel. 32 718 64 58
tel.534 483 111
tel. 32 729 81 54
tel. 504 131 616
tel. 32 718 65 20

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Listopad, 2016  13:02

Identyfikator: 598132

Wyświetleń: 1313